Lambri Sistemleri

Tarih: 13.08.2022 11:35
Lambri Sistemleri


Lambri Nedir?

 

Dekorasyonlarda zarifliği ön planda tutan, duvar ve tavanlarınız da kullanabileceğiniz deck lambri ile eşsiz tasarımlara imza atabilirsiniz. Lambri kullanılan alana şık ve temiz bir görünüm sağlamaktadır. Her alanda tercih edilen lambrileri iç mekanlarda tv ünitelerinde, duvar süslemelerinde, tavan dekorasyonlarında, banyolarda ve ofislerde sıklıkla görebilirsiniz.

Yıllarca kullanabileceğiniz deck lambrilerin renkleri solmaz, şekilleri bozulmaz ve ilk günki şıklığını koruyarak uyguladığınız alanda size eşlik eder. Kolay kullanımı sayesinde sizde değişime başlayabilirsiniz.

 

 

Deck Lambri Özellikleri Nelerdir?

 

Kullanıldığı alanda birden fazla avantaj sağlayan lambriler, hem estetik bir doku katarak hemde sağladığı avantajlar sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Özelliklerini saymak gerekirse;

  • Hammaddesi MDF'dir
  • Rengi kolay solmaz
  • Darbeye karşı dayanıklıdır.
  • İç mekanlarda bakım gerektirmeden uzun yıllarca kullanabilirsiniz.
  • Temizliği kolaydır, nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz.
  • Kaliteli ve uygun fiyatlıdır.
  • Uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz.
  • Isı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.
  • Birden fazla renk seçeneği vardır.

 

Lambri En Çok Nerelerde Tercih Edilir?

 

Deck lambriler iç mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Farklılık yaratmak istediğiniz alanlarda lambriler ile değişim sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen ve birden çok tasarımını gerçekleştirdiğimiz tv ünitelerinde sıklıkla lambri kullanılmaktadır. Salonunuzun havasını değiştirmek ve modernlik sağlamak için sizde tercih edebilirsiniz.

Ofislerde, mağazalarda, restoranlarda ve otellerde dekorasyon ürünü olarak sıklıkla deck lambri kullanılmaktadır. Şık ve göz alıcı bir şekilde kullandığımız lambriler ofislerdeki çalışanların ve müşterilerin, otellerdeki misafirlerin dikkatini çekmektedir. Böylelikle sizlerde uyguladığınız alanda dekorasyonunuz herkesin dikkatini çekebilir.

 

Lambri Fiyatları

 

Lambriler uygulama yapılacak alanın boyutlarına ve ebatlarına göre fiyatlandırılmaktadır. İstediğin tasarımı duvarlarınıza taşımak için fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatın ve kalitenin adresi olarak DekorPanel olarak uygun ödeme koşulları ile internet sitemizden sipariş verebilirsiniz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...