Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Evlerde Akustik Lambri / Duvar Lambri Panel Kullanımı

MDF Duvar ve Tavan Lambrileri Nedir ve Nerelerde Kullanılır ?

Ev girişinde kullanımı.

Ürünleri evlerinizin girişinde dresuar ile kombinleyerek çok rahatlıkla kullanabileceğiniz duvar lambri profilleri ile girişlerinize renk katabilirsiniz. Ürünlerin üzerinden atacağınız vidalar ile tablo ayna ve aplik gibi aksesuarları ürünlerimizin üzerinde kullanabilirsiniz.TV odasında kullanımı.

Evlerinizin en çok kullandığınız bir bölgesi olan TV oturma odasında kullanabileceğiniz bir çok alan bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda klasikleşen tv ünitelerin dışına çıkmak isteyenler için birebir bir çözüm sunuyor. TV arkası veya kenarlarına çok güzel bir şekilde uygulanıp harika görseller ve alanlar ile misafirlerinizin gözünde adete bir iç mimar havası verecektir. 

Yatak odasında kullanımı.

Yatak odalarınızda yatak başları ve makyaj masasının olduğu yerde kullanılarak odaya natural bir hava katacaktır plastiklerin aksine doğal bir görüntüye sahip lambriler sizin için değişilmez olacaktır. Ürünleri istediğiniz renkte üretimini yaptırıp alabilirsiniz.

Mutfak kullanımı.

Lambrileri mutfaklarda tezgah arasında veya yemek masalarınızın kenarında masanıza en uygun renk ile üretilip sizlere teslim edilir ürünleri kolaylıkla uygulayabilir ve kullanabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...