Ankara Strafor Duvar Paneli

Tarih: 29.01.2022 20:09
Ankara Strafor Duvar Paneli
Ankara Dekoratif Strafor Duvar Paneli

Sitenin ana sayfasında ek olarak yer alan duvar panelleri kısmına tıklayarak bu alanda üretilmiş ve satışa çıkarılmış tüm modellere göz atılabilir. Alıcılara sunulan strafor duvar panel çeşitleri birçok farklı özelliğe ve renge bağlı olarak çeşitlilik arz ediyor. Başta evler olmak üzere birçok farklı yapıda uygulanma şansı da bulunuyor. Birden fazla satın alınan modeller aynı anda sipariş edilebilir. Bir hafta içerisinde bölge ve şehir fark edilmeksizin teslimatlar gerçekleşmektedir. Kullanım ve montaj talimatları da duvar panelleri ürün içeriğinde yer alıyor.

Tuğla Duvar Paneller ve Genel Özellikleri

İlk seçenek tuğla strafor duvar panelleri adı ile alıcılarla buluşuyor. Beyaz, krem ve gri gibi açık renklerin yanı sıra turuncu, açık kırmızı ve bordo gibi renk alternatifleri de mevcut. Bunun yanı sıra gökkuşağının tüm canlı renklerini bünyesinde barındıran ürün çeşitleri de kataloglarda görselleri ile birlikte yer alıyor.

30 - 20 dansiteden oluşan sert eps kullanılmıştır. Bu nedenle estetik olduğu kadar dayanıklı ürünler olarak bilinmektedir. Garanti süreleri iki yıl ile dört yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Kullanım ve bakım talimatlarına uyulduğu takdirde bu paneller çok daha uzun ömürlü olarak değerlendirilebilir.
Geçirgenlik oranı %5 oranındadır. Suya karşı ekstra bir emiş hacmi bulunmaktadır. Bu sayede yıllar boyunca ilk günkü kalitesi ve dayanıklılığı ile birlikte kullanılabilir.

 

Tuğla Duvar Panelleri ve Kullanım Alanları

Bu modeller birçok farklı alanda, dekoratif bir seçenek olarak kullanılabilir. En sık kullanıldığı alanların başında TV arkaları yer alır. Televizyon ünitesinin arka planında da estetik bir beğeni düzleminde monte edilebilir.

Ürünleri İstanbul Üzerinden Ankara'ya Ambar veya Kargo Yöntemi İle Gönderebiliriz.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...